ROOKIE RUMBLE ROSTER

NAME WC  EVENT DIVISION ROOKIE FLIGHT
Adelina Wolok 63 KG 3-LIFT Open+T2 ROOKIE A
Alexzandra Piro 57 KG 3-LIFT Open+JR ROOKIE A
Brittani Whitney 57 KG 3-LIFT Open+O NON-ROOKIE A
Caitlin Brown 63 KG 3-LIFT Open+O ROOKIE A
Katie Lich 57 KG 3-LIFT Open+O ROOKIE A
Kimberly Derksen 63 KG 3-LIFT Open+M1b ROOKIE A
Kirstie Barnes 57 KG 3-LIFT Open+JR ROOKIE A
Linda Wolok 63 KG 3-LIFT Open+M2a ROOKIE A
Megan Schluentz 57 KG 3-LIFT Open+O ROOKIE A
Mikayla Laughlin 52 KG 3-LIFT Open+T2 ROOKIE A
Samantha Cardenas 63 KG 3-LIFT Open+O NON-ROOKIE A
Sara Dancs 63 KG 3-LIFT Open+JR ROOKIE A
Shelly Stettner 63 KG 3-LIFT Open+M3b ROOKIE A
Therese Roth 72 KG 3-LIFT Open+M3a NON-ROOKIE A
Anthony Rus 74 KG 3-LIFT Open+JR ROOKIE B
Dominic Becraft 74 KG 3-LIFT Open+JR ROOKIE B
Donald Watts 74 KG 3-LIFT Open+O NON-ROOKIE B
Harrison Burch 83 KG 3-LIFT Open+O ROOKIE B
Hunter Penney 66 KG 3-LIFT Open+JR ROOKIE B
Hunter Torrance 83 KG 3-LIFT Open+JR ROOKIE B
Jason Clark 66 KG 3-LIFT Open+T3 NON-ROOKIE B
Joshua Salar 83 KG 3-LIFT Open+JR ROOKIE B
Michael Bress 83 KG 3-LIFT Open+JR NON-ROOKIE B
Nicolas Klebusits 83 KG 3-LIFT Open+JR ROOKIE B
Ryan Borges 59 KG 3-LIFT Open+O NON-ROOKIE B
Sean Alamar 83 KG 3-LIFT Open+T3 NON-ROOKIE B
Simon Poon 74 KG 3-LIFT Open+JR ROOKIE B
Tristan Leaf 83 KG 3-LIFT Open+JR ROOKIE B
Alexis Strauss 72 KG 3-LIFT Open+JR ROOKIE C
Azizah Vlielander 84 KG 3-LIFT Open+M2b ROOKIE C
Cherice Todd 72 KG 3-LIFT Open+O ROOKIE C
Evelyn Carpenter 84 KG 3-LIFT Open+M3a ROOKIE C
Filomena Napolitano 84+ KG 3-LIFT Open+O NON-ROOKIE C
Heather Kasprzyk 84+ KG 3-LIFT Open+M1a ROOKIE C
Jennifer Poucket 84 KG 3-LIFT Open+O ROOKIE C
Kristin Harpster 72 KG 3-LIFT Open+M2a ROOKIE C
Macenzie Price Sunblad 72 KG 3-LIFT Open+O ROOKIE C
Melissa Lee 84+ KG 3-LIFT Open+O NON-ROOKIE C
Michele Marion 84+ KG 3-LIFT Open+M1a ROOKIE C
Michelle Ender 84 KG 3-LIFT Open+O ROOKIE C
Sara Beatty 84+ KG 3-LIFT Open+O ROOKIE C
Suzanne Schomaker 84 KG 3-LIFT Open+O ROOKIE C
Suzette Davenport 72 KG 3-LIFT Open+M1b NON-ROOKIE C
Anthony Valente 93 KG 3-LIFT Open+O ROOKIE D
Anthony Wellington 93 KG 3-LIFT Open+JR ROOKIE D
Aric Sperling 93 KG 3-LIFT Open+O ROOKIE D
Connor Everhart 93 KG BENCH ONLY Open+O ROOKIE D
Don Sparks 93 KG 3-LIFT Open+O ROOKIE D
Jay Clancy 93 KG 3-LIFT Open+O NON-ROOKIE D
Joseph Szypula 93 KG 3-LIFT Open+M1b ROOKIE D
Justin Skrzynski 93 KG 3-LIFT Open+O NON-ROOKIE D
Lucas Miller 93 KG 3-LIFT Open+JR ROOKIE D
Marc Tyler 93 KG 3-LIFT Open+M1b ROOKIE D
Michael Ghanayem 93 KG 3-LIFT Open+O ROOKIE D
Quentin Faynor 93 KG 3-LIFT Open+T2 ROOKIE D
Ryan Dekryger 93 KG 3-LIFT Open+JR NON-ROOKIE D
Travis Lankerd 93 KG 3-LIFT Open+O ROOKIE D
Andrew Long 120 KG 3-LIFT Open+JR ROOKIE E
Jesse Norman 105 KG 3-LIFT Open+O NON-ROOKIE E
Kevin Remer 120+ KG 3-LIFT Open+M1a NON-ROOKIE E
Lawrence Malcheff 120 KG 3-LIFT Open+M1b NON-ROOKIE E
Marc Lehnert 120 KG 3-LIFT Open+O NON-ROOKIE E
Matthew Bartus 120 KG 3-LIFT Open+O ROOKIE E
Michael Carbott 120 KG 3-LIFT Open+O ROOKIE E
Nassouh Alkassem 105 KG 3-LIFT Open+O NON-ROOKIE E
Robert Karacson 120 KG 3-LIFT Open+M2a ROOKIE E
Ryan Cohen 105 KG 3-LIFT Open+O ROOKIE E
Thomas Draper 120 KG 3-LIFT Open+O ROOKIE E